Refencie

Výsledky mojej práce Vám istotne povedia viac. Jednoduché zobrazenie tých istých častí karosérie PRED/PO nie su digitálne upravované ani retušované. Tento fakt musím podtrhnúť, keďže rozdiel je markantný 🙂

Zoznam mojich činností nájdete nižšie.

Odstraňovanie hrudkovitého laku (pomaranč)
Odstraňovanie hrudkovitého laku (pomaranč)
Povrch laku je nerovný a podobný pomarančovej kôre. Väčšinou sa jedná o nesprávne nastavené parametre procesu lakovania. Ale máme recept aj na tento problem!
Voskovanie a sealantovanie auta
Voskovanie a sealantovanie auta
Po precíznom preleštení auta ostane lak otvorený. To znamená,že celá práca by bola zbytočná, pokiaľ by sme lak neuzavreli a teda neochránili kvalitným voskom alebo sealantom. Bez takejto ochrany by sa lak velmi rýchlo navrátil do stavu pred leštením.
Tepovanie a čistenie interiéru
Tepovanie a čistenie interiéru
Čistenie a tepovanie interiéru sa vykonáva podľa potreby a miery znečistenia. Tepovanie je vhodné nielen pri priamom čistení, ako napríklad odstránenie rozliatej tekutiny, zaschnutých fľakov ,ale aj pravidelné odstránenie či plesní a baktérií...
Brúsenie laku
Brúsenie laku
Brúsenie laku karosérie pred leštením sa pri zlepšovaní vzhľadu jazdených automobilov používa len obmedzene a to v prípade veľkého zoxidovania laku, pri výskyte hlbokých škrabancov alebo pri odstraňovaní tzv. pomarančovej kôry.
Leštenie laku
Leštenie laku
štandardne tak nazývame jednu z našich najžiadanejších služieb, ktorá dokáže zabezpečiť viacero požiadaviek naraz.